Pervazlı PVC Pencere Modelleri

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19Pervazlı PVC Pencere Modelleri

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların hayatına giren PVC zaman içinde giderek yaygınlaşmış ve birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Sert plastik olan bu malzemeden kapı ve pencere gibi yapıların temel eşyaları da üretilmektedir. Bu ürünlerden pencerelerin farklı modelleri bulunmakta ve insanların bu alandaki beklentileri etkin olarak karşılanmaktadır. Öyle ki günümüzde artık ahşaptan pencere üretimi durma noktasına gelmiştir. Ahşabın pahalı ve yapımının uzun sürmesi gibi dezavantajlarından dolayı insanlar PVC ile üretilmiş olan pencerelere yönelmiştir. Bunlardan bazı modelleri insanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Pervazlı PVC pencere modelleri de bunlardan bir tanesi olup ev ve işyeri gibi yapılarda bu model sıklıkla insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Pervazlı PVC Pencere Modelleri ve Renk Seçenekleri
Pervazlı PVC pencere modelleri
genel anlamda klasik pencereler gibidir. Bunlardan tek farkı ise pervazlarıdır. Pervazlar pencerelerin ve bulunduğu ortamın havasını ciddi şekilde değiştirmekte ve çok daha güzel bir görüntü ortaya koymaktadır. Pencereden kalan boşluğun da pervaz ile kaplanması sayesinde tam bir bütünlük oluşmakta ve buna bağlı olarak da farklı görüntüler ortaya çıkmaktadır. Bu modellerin farklı özellikleri bulunmakta ve bunların birçoğu PVC’den diğer kısmı ise pervazdan kaynaklanmaktadır. PVC sayesinde oldukça uzun süre kullanılabilen bu ürünlerin farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. PVC’ler ilk kullanılmaya başlandığı zamanlarda sadece beyaz renk seçeneği bulunurken şimdilerde ise istenilen hemen her renk bulunabilmektedir. Dolayısıyla da insanlar kendi zevklerine uygun şekilde pencere rengi seçebilmektedir. Son dönemde PVC renk seçeneklerinden ahşap rengi daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Pervazlı PVC Pencere Modelleri ve Açılma Sistemleri
Pervazlı PVC pencere modelleri
incelendiğinde normal pencere modellerinin aynı şekilde pervazlı modellerinin olduğu görülecektir. Özellikle pençelerin çift yöne açılması ve üstten açılma gibi seçenekler modellerin genel özelliklerini belirlemektedir. Ayrıca farklı pencere tasarımları da bulunmakta ve insanlar bunlardan istediklerini zevklerine göre seçebilmektedir. Klasik bir pencere görüntüsü gibi modeller bulunduğu gibi alışılmışın dışında sayılabilecek modellere de rastlamak mümkündür. Yukarıda da belirtildiği bunların ayrıca farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.
 


eLiza

Kayıtlı Üye
Bayan Group
Katılım
16 May 2018
Mesajlar
212
Tepkime puanı
7
BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ELLERİNİZE SAĞLIK
 

Editör

Kayıtlı Üye
Katılım
13 May 2018
Mesajlar
37
Tepkime puanı
4
Renk ve tasarım için pencerelerimizde hepsi var. Yumuşak renkler ve dayanıklı, sıcak ve çizilmeye karşı dayanıklı olan şık bir doku.Pervazlı PVC Pencere Modelleri
Yararları
Suya dayanıklılık , pencerenin deformasyonu ve nemin veya nemin yongası olmaksızın uzun süreli çalışmayı garanti eder.
Montaj ve kullanım için kolay. herhangi bir ek bakım gerektirmez.
Isı direnci her türlü yüksek ısıya dayanacak şekilde ütülenmelidir.
Mat ve parlak yüzeylerle birlikte şık tasarımı , vitrine estetik görünüm ve şıklık katar.
Çizilme direnci. Pencere üzerine yerleştirilmiş farklı nesnelerin neden olduğu çizikler veya çizikler nedeniyle endişelenemezsiniz.
 
Üst