Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
PVC BANYO DOLABI

Banyolar evlerimizdeki en kişisel alanlarımız. Farkında mısınız bilmem ama banyoda ne kadar çok şey yapıyor ve ne kadar uzun zamanlar geçiriyoruz. Hepimiz sabahın ilk saatlerinde ve günün son saatlerinde mutlaka banyoyu kullanırız. Saçlarımızı tarıyor, dişlerimizi fırçalıyor, tıraş oluyor, makyaj yapıyor ya da temizliyoruz. Banyolarımızda ne kadar çok şey var kişisel bakım ürünlerimiz, havlularımız, kirlilerimiz, çamaşır makinamız, deterjanlarımız da var.
Banyolarımızın fonksiyonel ve şık olması önemli oluyor tabii bu durumda. Durum böyle olunca dolaplar devreye giriyor. PVC banyo dolabı da seçeneklerden biri… Zevkinize, ihtiyacınıza, banyonuzun büyüklüğüne göre, işlevsel ve dekoratif PVC banyo dolabı seçenekleriniz o kadar çok ki…

NEDEN PVC BANYO DOLABI?
Banyoların nem oranı yüksektir. Duşa kabin olan banyolarda nem oranı daha az olur ama genel olarak sürekli su buharına maruz kalırlar. Ne kadar havalandırması iyi yapılsa da nemi tamamen ortadan kaldırmak pek mümkün olmaz. Bu sebeple PVC banyo dolabı doğru bir seçim olur. PVC banyo dolabı seçmemizin ilk sebebi neme ve buhara dayanıklı olması olsa bile pratik çözümler üretiyor olması da ağır basıyor bence. Seçip alıyor, hemen monte ediyor, kullanmaya başlıyorsunuz. Beğenmedin mi balkona koy, bahçeye indir, kilerde de olur.

NASIL BİR PVC BANYO DOLABI SEÇMELİ?
Çok fonksiyonlu PVC banyo dolabı seçerken hiç zorlanmayacaksınız. Ürün yelpazesi çok geniş. Farklı renk ve boyutlar mevcut. Banyonuz çok geniş değilse asma PVC banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Dolap koymak istiyorsunuz ama alanı da daraltmak istemiyorsanız dikey bir PVC banyo dolabı sizin için uygun olacaktır. Daha geniş bir yeriniz varsa çok kapaklı ve çekmeceli bir dolap olabilir.
Dekorasyon sizin için daha ön plandaysa aynalı PVC banyo dolapları hoşunuza gidecektir. Boy dolabı, çok çekmeceli, aynalı asma dolap, ışıklı PVC banyo dolapları bile var. Banyolarda ihtiyaca göre düşünülmüş farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Çamaşır sepetli PVC banyo dolabı gibi, çamaşır makinası muhafazalı dolaplar gibi…
Uygun fiyatlara sahip olacağınız şık, dekoratif ve fonksiyonel PVC banyo dolapları tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çeşitliliğe sahip. 100-150 tl’den başlayan fiyatlarla banyonuzda hiçbir şey açıkta kalmayacak.

 


Üst