PVC SÜRGÜLÜ KAPI SİSTEMLERİ

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
229
Reaction score
11
PVC SÜRGÜLÜ KAPI SİSTEMLERİ

Günümüzde en pahalı elde ettiğimiz en çok tükettiğimiz ve en kolay kaybettiğimiz şey enerji. Enerjinin büyük kısmı yaşadığımız mekânlar iyi yalıtılmış olmadığı için çöpe atıyoruz. Bu enerji kaybının en fazla olduğu kısım ise kapı ve pencereler. PVC sürgülü kapı sistemleri ile enerji kaybını en aza indirmek mümkün. PVC sürgülü kapı donanımı doğa için ve bütçeniz için yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olabilir.
Enerji kaybının en fazla olduğu geniş açıklıklarda bahçe, balkon, teras gibi PVC sürgülü kapı kullanımı tavsiye ediliyor. Aynı zamanda kullanıldıkları mekânlara geniş görüş açısı ile ferahlık katıyorlar. Bahçe, balkon, teras gibi açıklıklarda dış mekânlarla iç mekânlar arasında bütünlük sağlıyor. PVC sürgülükapı sistemleri sayesinde daha şık, daha konforlu, daha ekonomik ve doğa dostu yapılar yaratabilirsiniz.
PVC SÜRGÜLÜ KAPI VE TEKNOLJİ
Son teknolojiler kullanılarak üretilen PVC sürgülü kapı ve pencereler kolaylıkla hareket ettirilir, açılıp-kapanır. İki kanatlı olabileceği gibi isteğe bağlı olarak daha çok parçalı olabilir. PVC sürgü kapılarda kullanılan sızdırmazlık parçalar conta ve fırçalar son teknoloji ürünüdür. Bu sayede rüzgâr, yağmur, ses yüksek oranda dışarda kalır. Ortalama 40dB’le kadar ses geçirmezliği sağlar. Yüksek mühendislikle üretilen panellerdeki odacık sistemleri şiddetli hava koşullarında dahi sizin için yalıtım sağlar.
PVC SÜRGÜLÜ KAPI VE DEKORASYON
Farklı kalınlıkta cam kullanılabilme seçenekleri ve farklı renkte kasa seçenekleri ile istediğiniz tüm mekânlarda kullanabileceğiniz PVC sürgülü kapı sistemleri yaşam alanlarınıza şık bir görünüm sağlayacak.
Balkon, teras, bahçe gibi geniş aralıklar için kullanabileceğiniz gibi iç mekânlarda da farklı amaçlarla kullanılabilir. Evinizin ya da ofisinizin bir odasını veya salon, hol gibi alanlarını bölerek kullanım kolaylığı ve farklılık yaratabilirsiniz. Kış bahçeleri veya hobi alanları tasarım uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilir. PVC sürgülü kapı montaj kolaylığı ile de hayalinizdeki mekânlara kavuşmanızı kolaylaştırıyor. İç mekânlarda uygulanacak PVC sürgülü kapı modellerinizi buzlu cam veya desenli camlar seçerek kişiselleştirebilirsiniz.
Bu teknoloji ürünleri PVC sürgülü kapı sistemlerine ulaşmanızda oldukça makul fiyatlarla müşterilerini beklemektedir.

 
Üst