Tecnoplas Hakkında !

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19Ulaşım Bilgileri TECNOPLAS PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİWeb site: http://www.tecnoplas.com.tr
4.Organize Sanayi Bölgesi 83414 Nolu Cad. No:8 Şehitkamil/GAZİANTEP
Tel: 0.342 357 08 01(8 Hat) Fax: 0.342.357 08 00 tecnoplas@tecnoplas.com.tr
Hakkımızda

1997 yılından beri yapı sektöründe yer alan firmamız kaliteyi ve yenilikçiliği ilke edinerek sektördeki yerini her geçen yıl artırarak korumuştur.Üretilen ürünlerin kalite kontrolünden geçirilerek müşterilerimizle buluşmadan önce TECNOPLAS güvencesiyle sorgulayan firmamız kaliteyi üretimin bütünü olarak görmektedir
Ürünlerimizin tamamı üretimin her aşamasında denetimden geçirilerek,nihai aşamada %100 fonksiyonellik testi yapılarak müşterilerimize sevk edilir.

Firmamız iç ve dış pazardaki potansiyelini koşulsuz müşteri memnuniyeti,yenilikçilik,teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle artırarak yeni yatırımlara imza atmaktadır. Tecnoplas'ın üretim politikasındaki temel hedefi,sektörel düzeyde profil üretiminden, yan mamullere kadar, bütün üretim kademelerinde oluşan tüm istek ve ihtiyaçları karşılamak,sektörde dışa bağımlılığı ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik,estetik,çağdaş ürün çeşitliliği sunmak için 7 farklı ürün yelpazesine sahibiz. Tecnoplas Türkiye de 9 bölge müdürlüğü, 420 bayimizle ve yurt dışında 300’e yakın bayi ağımızla, zengin renk ve laminasyon çeşitlerimizle müşterimizle buluşmaktayız.


20.000 m2 lik kapalı, toplam 50.000 m2 lik yeni tesisimizde müşterilerimizin taleplerine hızlı,kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. TECNOPLAS fiyatta değil kalitede rekabet eden bir dünya markasıdır.


Tecnoplas Slogan: Tek Kelime İle Mükemmel
 


Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
SAĞLIKLI YAŞAMA KATKI

Gürültü kirliliğini önlüyor, hava kirliliğine yol açmıyor. Isıya,sese,hava kirliliğine karşı optimize edilmiş dizaynı ve yalıtım niteliği ile geleneksel kap pencere doğramalarına karşı tartışmasız bir alternatif olarak ortaya çıkan PVC profil doğramalar, Tecnoplas A.Ş.'nin gösterdiği performans,sağladığı tasarruf ve sunduğu estetik görünüşle, ülkemizde ve dünyada vazgeçilmez bir tercih aline gelmiştir.

Yüksek hararet koşullarından, sert rüzgarlı iklim şartlarına; yoğun yağmur ve fırtınalı kar yağışlarına kadar, yapılan yüksek basınçlı laboratuvar analizlerinde ve zaman mukavemeti deneylerinde starWIN PVC profil doğramalar uzman, akademik görüşlerin birleştiği bir seçenek olmuştur.

AKLIN YOLU KONFORLU MEKANLAR, MUTLU İNSANLAR

Tamamı 3 odacıklı ve 3 mm profil kalınlığıyla üretilen Tecnoplas serilerinin her tür projeye ve farklı taleplere uygulanabilir niteliğiyle maksimum verim sağladığı, uluslararası laboratuar deneylerinde test edilmiş ve kusursuzluğu onaylanmıştır. MODERN SEÇİM YAPILAR GÜZELLEŞİYOR,KENTLER MODERNLEŞİYOR...

Çağdaş kent ve modern mimari çizgilerine uygun renk ve uygulama alternatifleri ile tecnoplas dünyaya yeni pencereler açıyor.

KARLI TERCİH

Üstün tecnoplas teknolojisinin,konforla estetiği, sağlamlıkla, işlevselliği buluşturduğu, mükemmel fonksiyonlu serileri, bilinçli tüketimde de en karlı seçenek iddiasını taşıyor.

Ömür boyu dayanıyor masraf, zorluk çıkarmıyor....

Mükemmel bir endüstriyel tasarım ve en ileri teknolojik yöntemlerle üretilen Tecnoplas ürünleri ISO 9001 kalite standardına sahip üstün nitelikleri ile rasyonel ve ekonomik bir tercih olmanın ötesinde fonksiyon zenginliği ile de her koşulda ideal çözümler sunmaktadır.

 

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
TECNOPLAS ÜRETİM ALANI

 

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
TECNOPLAS Kalite Ödülü
 

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
Tecnoplas Hız Kesmeden Yoluna Devam Ediyor

Türkiye'de PVC üretiminde ilk 5 firma arasında yer alan Tecnoplas, ihracat pazarlarını genişletiyor. Üretiminin yüzde 50'sini iç piyasaya yüzde 50'sini ise Türk Cumhuriyetleri, Arap ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Rusya'ya ihraç ediyor...

Türkiye'de PVC üretiminde ilk 5 firma arasında yer alan Tecnoplas, ihracat pazarlarını genişletiyor. Tecnoplas PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Genel Müdürü Abdullah Yıldız, "Tecnoplas olarak üretimimizin yüzde 50'sini iç piyasaya satıyoruz. Yüzde 50'sini ise Türk Cumhuriyetleri, Arap ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Rusya'ya ihraç ediyoruz. İhracatta en büyük hedefimiz Afrika pazarına güçlü bir şekilde girmek" dedi.

Teknoplas'ın Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) 1997 yılında kurulduğunu hatırlatan Yıldız, PVC üretiminde Gaziantep'in İstanbul'dan sonra 2. sırada yer aldığını vurguladı. PVC sektöründe söz sahibi olan kentte, bu alanda faaliyet gösteren önde gelen firmalar arasındaki Tecnoplas'ın, dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürüdüğünü belirten Tecnoplas PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Genel Müdürü Abdullah Yıldız şunları söyledi:

"Kurulduğumuz günden bu yana kaliteyi ve yenilikçiliği ilke edindik. 30 bin metrekaresi kapalı toplam 50 bin metrekare alanda üretim yapıyoruz ve toplam 200 kişiyi istihdam ediyoruz. Üretimin her aşamasında denetimden geçirdiğimiz ürünlerimizi son aşamada yüzde 100 fonksiyonellik testi yaparak müşterilerimize ulaştırıyoruz. Fiyatta değil, kalitede rekabet eden bir dünya markası olmayı hedefliyoruz. Türkiye'de 9 bölge müdürlüğümüz, 700 bayimiz, yurtdışında ise 300'e yakın bayimiz var."

Yeni yatırımlara imza atmayı planlıyor

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni yatırımlara imza atmayı planladıklarını kaydeden Tecnoplas PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Genel Müdürü Abdullah Yıldız, "Türkiye ekonomisine bir nebzede olsa katkıda bulunabilmek adına makine alımlarında yerli üretimi tercih ediyoruz" dedi.

Üretim politikalarını da sektörde dışa bağımlılığı ortadan kaldırma hedefiyle yönlendirdiklerini anlatan Yıldız, Tecnoplas'ın CE, ISO ve TSE kalite belgelerine sahip olduğunu sözlerine ekledi.
 

Uzman

Kayıtlı Üye
Bayan Group
Katılım
22 May 2018
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Tecnoplas'ın Yeni PVC kapı pencereleri yenilikçi özellikleri sayesinde, en iyi enerji değerlerini elde ederek, çerçevelerin modern görünümü ile son derece teknolojik bir yapıyı bir araya getiriyor.

Tecnoplas kapı ve pencereleri geniş yelpazedeki şekil, renk ve olası çözümler tasarımcıların ve inşaat sektörünün yaratıcılığını sınırlandırmamaktadır.
Şekil ve renk çeşitliliğinin zenginliği, birçok özel çözümün yanı sıra üretimde ki kararlılık, fonksiyonel güvenlik ve dayanıklılık, kapı pecere modern bina, tadilat ve ticari binalar için ideal bir bileşen haline getirmektedir.
 

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19


Brüksel’de gerçekleştirilen 2. Uluslararası Avrupa Birliği (AB) Kalite Zirve’sine Gaziantepli markalar damgasını vurdu.
AB normlarını uygulayarak sektörlerinde örnek gösterilen Gaziantepli 4 firma ‘2010 AB Kalite Ödülü’ne layık görüldü. 29 Mayıs'ta Brüksel Hilton Otel’de gerçekleştirilen 2'nci Uluslararası Avrupa Birliği (AB) Kalite Zirvesi, Türkiye ve AB üyesi ülkelerin iş, sanat ve bilim dünyasından önemli isimlerini bir araya getirdi.

AB Kalite Zirvesi çerçevesinde düzenlenen panellerde, yönetim danışmanları, akademisyenler, Türkiye’nin ve AB ülkelerinin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ve bürokratları, kalitenin yükseltilmesine ilişkin görüş ve öngörülerini katılımcılarla paylaştı. Tüketici Akademisi tarafından çeşitli üniversitelerin görüşleri alınarak gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarını uygulayarak örnek teşkil eden markalara ise zirve sonunda “2010 AB Kalite Ödülü” verildi.

Markalarıyla Avrupa Birliği ülkelerinde örnek olarak gösterilen Gaziantepli 4 firma ‘2010 Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Gaziantepli 4 firmanın ödüllendirildiği kapanış töreninde, ‘2010 AB Kalite Zirve Ödülleri’ni, Akınal Bella adına Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Akınal, Tecnoplas PVC adına Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yıldız, Öncü Salça adına Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kozlu ve Dilek Halı adına ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Şakı aldılar.

Gaziantepli firmalarla birlikte, Tüketici Akademisi Bölge Koordinatörü olarak ‘2. AB Kalite Zirve’sine davet edilen Dolphin Ajans Başkanı Nazmi Özkoyuncu, Gaziantepli 4 firmanın ödüle layık görülmesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Gaziantep’in markalarıyla artık Avrupa’da çığır açtığını ifade eden Özkoyuncu, “Anadolu’dan 4 ödülü aynı anda alan tek il olmayı başardık. Bu şehrimiz için çok önemli bir gelişme. Ümidimiz gelecek yıl üçüncüsü düzenlenecek olan zirvede Gaziantepli firmaların daha fazla ödül alarak markalarıyla tüm dünyaya açılması” diye konuştu. 

Root

Administrator
Katılım
12 May 2018
Mesajlar
258
Tepkime puanı
19
Tecnoplas Laboratuar Testleri ve Kalite Kontrol
Tecnoplas yüksek nitelikli personelleri ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmış iyi donanımlı bir laboratuardan oluşan kapsamlı araştırma ve geliştirme özelliğine sahiptir. Benzersiz müşteri gereksinimlerini karşılamak ve kaliteli ürünler oluşturmak için özel bileşikler formüle etmeye ve test etmeye odaklanmıştır.

 

legend

Member
Katılım
1 Ağu 2018
Mesajlar
17
Tepkime puanı
1
Tecnoplas ismini sektörde sıkça duymaktayız. Yıllar geçtikçe PVC firmaları üst düzey tecrübe ve kaliteli hizmetler sunuyorlar. Tecnoplas firmasını başarılarından dolayı tebrik ediyorum.
 
Üst